9. Kadıköy Kitap Günlerine Davetlisiniz

Beni tanıyanlar bilir, İstanbul delisi olduğum kadar kitap delisi’de olduğumu… İşte o sabırsızlıkla beklediğimiz (kanka S ile 🙂 ) günlerden biri daha çok yaklaştı. Aslında daha önce yazıp haberdar etmek isterdim ancak minik Teo’muz sayesinde ancak vakit bulabildim.

9. Kadıköy Kitap Günleri bu yılda geçen yıl olduğu gibi yine Tarihi Haydarpaşa Tren Garı‘nda… 3-11 Haziran 2017 tarihleri arasında ziyaret edebileceğiniz bu etkinlik sabah 11:00’den akşam 22:00’ye kadar açık. Geçen yıl 3 gün süren kitap günleri gördüğü yoğun ilgi sayesinde bu yıl bir haftalık süreyi kapmış durumda. 🙂 Yani rahat rahat, tekrar tekrar gidebileceğiniz bir etkinlik. Biz genellikle gittiğimizde kendimizi tüm gün kaybediyoruz orada. 😛

Aslında bu etkinliğe katılmak için sebep çok. Öncelikle Haydarpaşa Tren Garı’nın o tarihi havasını solumak, kitap kokusuyla tarihi kokunun birlikte verdiği keyfi yaşamak. Üstelik dilerseniz eski trenlere binerek kitap okuma imkanınız da var. Bu yıl 200 civarı yayın evi ve bir çok yazar da orada olacak. Yazar listesine etkinlik takviminden ulaşabilirsiniz.

Etkinlik Takvimi

Şimdilik birkaç tane geçen yıldan fotoğraf paylaşıyorum, yenilerini de elbette tekrar burada paylaşacağım… Biz oradayız ya siz?

İsTaNBuL DeLiSi ツ

Doğma Büyüme İstanbullu, Doğuştan İstanbul Delisi... Taşı toprağı altın sayılan bir şehir varsa, o da İstanbuL… Her köşe başında farklı bir lezzet, her yerinde tarih, her sokağında bir kedi, dillere destan Boğaz manzarası ile vazgeçemediğimiz şehir. İstanbul'a deli olmamak mümkün mü?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.