İstanbul Kitap Fuarı – 2019

Her yıl heyecanla beklediğimiz Tüyap İstanbul Kitap Fuarı’na çok az bir zaman kaldı. Bu yıl 2 Kasım ile 10 Kasım 2019 tarihlerine ziyaretçilerini ağırlayacak.

Fuar alanı yetişkinlerden öğrencilere herkes için ziyarete açık olacak.  Fuara giriş bu yılda heryıl olduğu gibi ücretli olacak. Fuarda büyük küçük birçok yayınevinin yanısıra birçok sahaf, süreli yayın, dergi ve gazete yayıncılarıda fuar alanında olacak.

İstanbul kitap fuarı sadece İstanbul’dan değil Türkiye’nin birçok yerinden ziyaretçiyi ağırlayan dev bir kitap fuarı. Son yıllarda indirim oranları, internet kitapçıları ile karşılaştırıldığında okuyucuları çok memnun etmese de, fuar alanında o atmosferi yaşamak bambaşka. Ayrıca belki aklınızda olmayan ancak karşınıza çıkan yepyeni kitapları keşfetme imkanınızda var.

Tüyap İstanbul Kitap Fuarı bilindiği üzere Beylikdüzü semtinde yer alıyor. Ulaşım için en iyi seçenek – eğer özel arabanız yoksa – metrobüs bence. Yine de aşırı kalabalığa dikkat etmek gerek.

Fuar alanındaki etkinliklerin tam listesine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://www.istanbulkitapfuari.com/etkinlikler

 

Tarih: 02-10 Kasım 2019
Adres: Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi – Büyükçekmece / İstanbul
Telefon: 90 (212) 867 11 00

İsTaNBuL DeLiSi ツ

Doğma Büyüme İstanbullu, Doğuştan İstanbul Delisi... Taşı toprağı altın sayılan bir şehir varsa, o da İstanbuL… Her köşe başında farklı bir lezzet, her yerinde tarih, her sokağında bir kedi, dillere destan Boğaz manzarası ile vazgeçemediğimiz şehir. İstanbul'a deli olmamak mümkün mü?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.