İstanbul Kitap Fuarı 7 Kasım’da!

Her yıl sabırsızlıkla beklediğim ve başladığında saatlerimi hatta günlerimi geçirdiğim İstanbul Kitap Fuarı bu yıl 7-15 Kasım 2015’te ve tabiki yine Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde… 🙂

Tüyap İstanbul Kitap Fuarı‘nı bilen bilir. Kitap kurtları her yıl bu dönemi sabırsızlıkla bekler. Orada aklınıza gelebilecek hemen her kitabı kolayca bulabileceğiniz hatta indirimli alabileceğiniz gibi, önceden duyurulan etkinlik takvimi sayesinde yazarlar ile tanışabilir ve kitaplarınızı imzalatabilirsiniz.

Bu yıl İstanbul Kitap Fuarının onur konuğu Romanya. Romanya bu yıl Tüyap’ta “We owe you some words / Size bazı sözcükler borçluyuz” sloganıyla yer alacak.

34. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı, aynı zamanda 25. Uluslararası İstanbul Sanat Fuarı – Artist 2015 ile aynı zamanda gerçekleşecek. Kitap fuarına geldiğinizde İstanbul Sanat Fuarı’nı da gezme imkanı bulabilirsiniz.

İstanbul Kitap Fuarı

İstanbul Kitap Fuarı ile ilgili detaylı bilgi ve etkinlik takvimine linke tıklayarak ulaşabilirsiniz. İstanbul Delisi ve bir kitap kurdu olarak ben orada olacağım. Gelemeyenler için orada çektiğim fotoğrafları sizlerle paylaşıyor olacağım.

Tüyap’a nasıl ulaşırım derseniz;

Adres: Cumhuriyet Mahallesi Eski Hadımköy Yolu Caddesi 9/1, 34500 Büyükçekmece – İSTANBUL
Tel: 90 (212) 867 11 00
Faks: 90 (212) 886 93 99
Web: www.istanbulkitapfuari.com/

İstanbul Kitap fuarında görüşmek dileğiyle 😉

 

İsTaNBuL DeLiSi ツ

Doğma Büyüme İstanbullu, Doğuştan İstanbul Delisi... Taşı toprağı altın sayılan bir şehir varsa, o da İstanbuL… Her köşe başında farklı bir lezzet, her yerinde tarih, her sokağında bir kedi, dillere destan Boğaz manzarası ile vazgeçemediğimiz şehir. İstanbul'a deli olmamak mümkün mü?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.