İstanbul’da Bir Veteriner Kliniği

Evcil hayvanlarımız bizim can dostlarımız. Bazen sokaktan sahiplendiğimiz, bazen doğumundan itibaren bizimle olan dostlarımız bir süre sonra evimizin bir bireyi olmayı başarıyorlar ve onların en ufak bir olumsuzluk yaşaması bizi çok üzüyor. Bu sebeple onların sağlıklı olmaları bizim için çok önemli. Nasıl ki bebeğimiz olduğunda düzenli kontrollerini yaptırıyoruz, en ufak bir rahatsızlığında doktora koşuyorsak, evcil hayvanlarımızda da durum aynı. Onların çocuklarımızdan ne farkı var ki?? Onlarınkide can hemde en değerlisinden… 🙂

Evcil Hayvanlarınızın Sağlığını Riske Atmayın!

Bu sebeptendir ki onların sağlığı çok önemli, onlar için doğru veteriner kliniğini bulmalı ve düzenli olarak oraya devam etmeliyiz. Kontrol, aşı ve muayenelerini aksatmamalıyız. Düzenli olarak aynı veteriner hekime gitmenin avantajları var elbette. Can dostunuzun geçmişte geçirdiği hastalıklar ve operasyonlar kayıtlı olacağından acil bir durumda daha hızlı müdahale edilebilir. Bu arada evet seçeceğiniz Veteriner kliniğininde tam donanımlı, acil durumlarda müdahale edebilecek bir yer olması da çok önemli. Zaten sürekli aynı yere gidiyor ve birbirinizi karşılıklı olarak tanıyorsanız aranızda bir bağ oluşuyor ve evcil hayvanınızı gözünüz kapalı emanet edebiliyorsunuz.

İstanbul Kedisi Candır 🙂

İstanbul büyük bir şehir ve sokakları birçok kedi, köpek, martı gibi hayvanlara ev sahipliği yapıyor. “İstanbul Kedisi” diye bir kavram var sonuçta 🙂 Sokaklarda bu kadar hayvan varken  gidip petshop’lardan hayvan alınmasına da karşıyım ben aslında. Asıl konumuza dönecek olursak bir evcil hayvanınız olmasa bile sokakta yardıma muhtaç, yaralanmış yada kaza geçirmiş bir hayvanı da bir Veteriner kliniğine götürmek görevimiz bence. Bu aşamada ise konu şuraya geliyor… Burası İstanbul ve kötü niyetli insan çok ama güzel insanlarda var… Paradan çok cana önem veren bir veteriner kliniği hepimizin mutlu olduğu bir konu… Çoğu insan sokakta bulduğu evcil yardıma muhtaç hayvanı kötü süprizlerle karşılaşmamak için veterinere götürmeye çekiniyor. 🙁 Neyseki son zamanlarda hayvanlara karşı bakış açısı artık değişmeye başladı, onları korumak adına dernekler kuruldu. Birçok hayvan sever sokak hayvanlarına sahip çıkıyor ve en azından insanımız kapısının önüne bir kap su koyma bilincine erişti. Yinede iş yaralı bir hayvanı veterinere götürmeye gelince bazı çekinceler oluyor.

VetArt Veteriner Kliniği

Benim size önerim kedilerim ve papağanlarımı gönül rahatlığı ile götürdüğüm VetArt Veteriner Kliniği. 🙂  İstanbul Anadolu yakasında nerede olursanız olun ihtiyacınız olduğunda mutlaka uğrayın, farkı göreceksiniz. Ulaşımı kolay olmasının yanısıra gerçekten güleryüzlü ve bilgili bir ekip sizi karşılayacak.

VetArt 2012 yılında kurulmuş ve ilk günkü heyecanla dostlarımıza hizmet verirken özveri ile çalışmaya devam ediyor. VetArt Veteriner Kliniği’ndeki ekip her geçen gün kendini teknik ve uygulamalı olarak geliştirmeye devam ediyor. Üsküdar Fıstıkağacı’nda yer alan VetArt, İstanbul Anadolu Yakası genelinde hizmet veriyor. Ataşehir Veteriner Kliniği ve Kadıköy Veteriner Kliniği ihtiyaçlarınızda da heran can dostlarımızın yanındalar.

VetArt Veteriner Kliniği evcil hayvanlarımız için Acil Tedavi, Ağız ve Diş Sağlığı, Cerrahi, Dahiliye, Endoskopi, Kolonoskopi, Bronkoskopi, Kardiyoloji, Laboratuvar Uygulamaları, Mikrochip Uygulaması, Röntgen, Ultrasonografi, hizmetlerinin yanı sıra Koruyucu Hekimlik ve Pet Kuaförü hizmeti de veriyor.

Detaylar ve evcil hayvanınızın sağlığı için VetArt Veteriner Kliniği web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

İsTaNBuL DeLiSi ツ

Doğma Büyüme İstanbullu, Doğuştan İstanbul Delisi... Taşı toprağı altın sayılan bir şehir varsa, o da İstanbuL… Her köşe başında farklı bir lezzet, her yerinde tarih, her sokağında bir kedi, dillere destan Boğaz manzarası ile vazgeçemediğimiz şehir. İstanbul'a deli olmamak mümkün mü?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.